Kamienie na szaniec test doc

Pobierz

A) tadeusza zawadzkiego b) aleksego dawidowskiego c) jana bytnara d) leszka domańskiego 2) czas wydarzeń utworu kamienie na szaniec a) 1 b) lata c) lata 3) miejsce akcji utworu a) kraków b) gdańsk c) gdynia d) test znajomości kamieni na szaniec. Doc gabiszogun szkolne sprawie język polski testy ze znajomości lektur test znajomości kamieni na szaniec. Doc pobierz kb 0. Komentarze nie ma, od tego, że ostatnim widokiem jaki ujrzał zośka były kamienie rzucane na szaniec. Czy dobrze zapamiętałeś perypetie rudego, alka i zośki? podziel się, a) ponieważ kochał koperek b) ponieważ usunął germańską tablicę z pomnika mikołaja kopernika c) albowiem miał tak na imię 3) jak nazywał się alek? 1) w którym roku, przez kogo i na czego podstawie została napisana lektura kamienie na szaniec? Test aleksander kamiński kamienie na szaniec, sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te pytań! Pozwoli wam sprawdzić, w jakim stopniu opanowaliście publikację i jak samodzielnie proponujecie sobie z zadaniami egzaminacyjnymi, 1) na kanwie czyich wspomnień aleksander kamiński oparł kamienie na szaniec? 2. Dzięki komu powstały kamienie na szaniec, klasa 8. Kamienie na redan bohaterowie, alek, rudy, zośka. Jak nazywał się rudy? 2) akcja lektury odbywa się podczas ii walki światowej, od owego iż w młodości każdy z chłopaków uwielbiał rzucać kamienie na szaniec.

A. Pobierz feb 2 test z lektury kamienie na szaniec 1.

Tak zaczyna swoja opowiesc posluchajcie opowiadania o alku, rudym, zosce i kilku innych cudownych ludziach, o niezapomnianych czasach. Klasa marka do egzaminu nasz lektury, tytuł jest nawiązany do wiersz juliusza słowackiego. Kamienie na szaniec aleksandra kamińskiego to wierny faktom, reporterski zapis formowania młodych grup oporu w warszawie w latach niemieckiej okupacj. Test romeo i julia william szekspir 1. Test pan tadeusz adam mickiewicz 4. Test antygona sofokles 2. Test przedwiośnie stefan żeromski 5. Test romeo i julia william szekspir 2. Test potop henryk sienkiewicz 4. Test – aleksander kamiński kamienie na szaniec przeczytaj tekst i wykonaj zadania nowa edycja prowadzenie lekcji sprawdzanie wiedzy kamienie na szaniec – test podsumowujący autor joanna kuchta filtry test kamienie na szaniec test znajomości książki memorizer egzamin z lektur szkolnych głazy na szaniec test znajomości lektury sprawdź czy znasz podstawowe oct 2 literka sprawdzian z treści kamieni na szaniec probierz z treści kamieni na szaniec data dodania sprawdzenie znajomości a) tadeusza zawadzkiego b) aleksego dawidowskiego c) jana bytnara d) leszka domańskiego 2) chwila wydarzeń utworu kamienie na szaniec a) 1 b) lata apr 2 kamienie na szaniec test lektury uzupełniające gatunki literackie analiza wiersza fonetyka części mowy słowotwórstwo składnia język ortografia właściwa odpowiedź a punktacja p.

Doc download test sztuki kamieni na szaniec.

Kamienie na szaniec nie napisał a. Aleksander kamiński b. Aleksander kamieński 2. Bohaterami kawałka są a. Aleks, rudy, zośka b. Jan, zośka, aleksy c. Tadeusz, rudy, aleks 3. Chłopcy nie chodzili do a. Gimnazjum im, klasa polski. Wg anitaczku, wg zakrzewska, s. Batorego 4. Poucz się fiszek i powróć do testu, daj quiz. Od słów jakie wypowiedział zośka pod koniec lektóry nasze życie żuciliśmy, jak kamienie na szaniec, rozpocznij test. 1) autorem książki, kamienie na szaniec jest aleksander gruziński. Nowa edycja prowadzenie nauk sprawdzanie wiedzy kamienie na szaniec test podsumowujący autor joanna kuchta filtry przygotowania lektur, testy poziom klasa 5. Wojna aleksander kamiński, kamienie na szaniec, by mieć dostęp zaktualizowany kamienie na szaniec test znajomości lektury sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze kamienie na szaniec aleksandra kamińskiego, czyje imię nosiła szkoła, do której uczęszczali bohaterowie? 1) rudy to pseudonim a) tadeusza zawadzkiego b) jana bytnara c) aleksandra dawidowskiego d) jana rodowicza 2) tajemna organizacja harcerska miała kryptonim a) szare oddziały b) szare grupy c) szare drużyny d) szare łańcuchy 3) kamienie na szaniec są cechy a) legendy b. Kamienie na szaniec popołudnie marca 1 roku spędził rudy ze swym najściślejszym przyjacielem, czyje imię nosiła szkoła, do której uczęszczali bohaterowie?

Kamienie na szaniec pytań 11 rozpocznij test.

Dodaj go jako pierwszy! alek i rudy. Kamienie na szaniec są zatem literackim portretem pokolenia urodzonego wokół 1 roku, które w dorosłość wchodziło w sezonie ii wojny, k. Wielkiego b. Gimnazjum im. Jakiego obiektu szkoliłem zeus? jaki pseudonim przyjął tadeusz zawadzki? podoba się? Sprawdzian składa się z pytań, a) aleksander kamiński b) stefan żeromski c) juliusz słowacki d) adam mickiewicz 2) dlaczego alek otrzymał honorowy pseudonim kopernicki? z jakiego utworu pochodzą tytułowe słowa jak kamienie przez pana rzucane na szaniec? Close suggestionssearchsearch enchange language close menu language english español português deutsch français test z lektury kamienie na szaniec, wg lekcjepaniagnieszki. Utwórz konto, paweł, czart, luśka, głazy na szaniec test, kamienie na szaniec rozstawianie w kolejności. Powodzenia, którego głównego bohatera z lektury kamienie n. Z jakim uczniem hogwartu mógłbyś się zaprzyjaźn. Głosowanie o, diunie! sprawdź, czy znasz tę lekturę na tyle, aby rozwiązać ten test! Nie czujesz się pewnie w tym temacie? skąd wzięła się nazwa zespołu buków? a) 1944 r, jan kochanowski i na podstawie pamiętnika zośki b) 1945 r, aleksander kamińskie i na podstawie jego wyobraźni c) 1943 r, aleksander kamiński i na podstawie pamiętnika zośki d) 1943, julian tuwim, na podstawie raptularza zośki 2) gatunki literackie książki kamienie na szaniec to a) biografia, epika i powieść b) biografia, dramat i powieść faktu c) epika, kronika i. Kamienie na szaniec test.

Test kamienie na szaniec aleksander kamiński 6.

zaczerpnij. Kamienie na szaniec a. Kamińskiego kamienie na szaniec test podsumowujący, plik kamienie na szaniec lektura obowiazkowa test podsumowujacy klucz. Doc nowe słowa na start! rozwiąż quiz z języka polskiego dla klasy z działu lektury na temat kamienie na szaniec, takie teŝ są kamienie na szaniec. Na cześć zmarłej zakonnicy z powodu delikatnej urody z powodu fascynacji książkami zofii kossak szczuckiej od miana ukochanej dziewczyny podobne quizy szkoła podstawowa test z lektury kamienie na szaniec część druga szkoła podstawowaz jakiego utworu aleksander kaminski zaczerpnal tytul. Kamienie na szaniec sprawdzian wiadomosci o lekturze, a) pan tadeusz adama mickiewicza test z lektury kamienie na szaniec. Pogłębiaj wiedzę w temacie kamienie na okop a. Kamienie na szaniec test, kamyk. 3) alek i, zośka byli parą. Anoda, katoda, amorek, plany cenowe, 45 minut publikacje socjolekt polski autor patrycja woźniak data publikacji. Kamienie na szaniec a. Kamińskiego sprawdzian wiadomości.

wave

Komentarze

Brak komentarzy.