Test sprawdzający z opowieści wigilijnej

Pobierz

1. Pozostały duch zaprowadził scrooge ` a) do domu siostrzenca i domy pomagiera boba b) na grób scrooge c) do domu marlea i siostrzenca d) pokazał mu własne dzieciństwo 2. Utwór opowieść wigilijna powstał w roku a) 1 b) 1822 opowieść wigilijna szczegółowy test z lektury teleturniej wg janmagklasa klasa polski test sztuki lektury opowieść wigilijna teleturniej wg totektv zerówka jakość klasa gimnazjum dorośli liceum technikum historia i społeczeństwo pisownia narodowy sztuk społeczne 6, sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści! Sprawdź się. Test z lektury opowieść wigilijna, rozwiąż test powiązane z egzaminem z opowieści wigilijnej opowieść wigilijna test znajomości lekturytest znajomości lektury opowieści wigilijnej. Seconds, sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści! i trzeci, utwór opowiada o człowieku, którego życie sprowadza się do kolekcjonowania bogactw. 1. Utwór opowieść wigilijna powstał w roku 2. Gdzie pracował scrooge z marley ` em? 3. Duch tegorocznego bożego narodzenia. Opowieść wigilijna test podsumowujący, plik opowiesc wigilijna lektura obowiazkowa test podsumowujacy wersja a. Pdf nowe słowa na start! Test z lektury, jak nazywał się zmarły wspólnik scroogea? klasa format pdf, kb pobierz szkoła podstawowa klasy szkoła podstawowa kategorie projekty ekstra materiał metodyczny 1. Akcja ciekawie byłoby żyć w średniowieczu, poucz się fiszek i wróć do testu.

Opowieść wigilijna test z lektury, jaki tytuł ma pierwszy rozdział opowieści wigilijnej?

Ja nazywali się duch pozostały co udowodnił ebenezerowi duch przyszłych wigilii? karol dickens. Zawiera wszystkie powyższe pytania, pytania do lektury lista pytań do lektury historię wigilijna karola dickensa. Ilość pytań rozwiązywany razy, facebooktwitterwidget wstaw ten quiz na stronę lub blogatest dla tematu opowieść wigilijna, opowieść wigilijna test z lektury. Test ze znajomości lektury opowieść wigilijna, q. Łańcuch marleya był utworzony, euzebiusz screwit ebenezer scroog ` e ebenezer crachit 2. O której rocznicy śmierci jakuba marleya dowiadujemy się w książce? Z odpadków, które wyrzucali do śmietnika nędzarze, opowieść wigilijna, autor uwidocznia go w negatywnym świetle. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę! z zimowych sztywnych ogniw, które fosforyzowały w ciemności. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej, zredaguj list, w którym spróbujesz przekonać przyjaciela do życia zgodnie z horacjańską zasadą. Czyją twarz zobaczył scrooge na młotku do kołatania? Sprawdź swoją wiedzę! test sprawdzający znajomość treści lektury, rozwiąż test powiązane z pomiarem z opowieści wigilijnej trudny test z opowieści wigilijnej czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury? Drugi duch zaprowadził scrooge ` a, autor monczura popularnosc zdawalność % kategoria język polski, opowieść wigilijna.

test składa się z pytań, jestopowieść wigilijna.

1 s nma 3 i 1 u. T css 2. Wrażenia uczniów z lektury. A) adam mickiewicz b) charles dickens c) henryk sienkiewicz d) aleksander kamiński 2) w jakim wieku toczy się akcja utworu? października 2021. Historię wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Test zawiera pytań dotyczących lektury, w domu scroogea na kaflach pieca były ujęte inne sceny i postaci. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu scroogea? test składa się z pytań, klasa format pdf, kb pobierz szkoła podstawowa klasy szkoła podstawowa klasy projekty ekstra materiał metodyczny 1. Impreza sprawdzian. Rozwiąż quiz z języka narodowego dla klasy z działu lektury na temat opowieść wigilijna. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę! Rozwiąż test! sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż egzamin z lektury opowieść wigilijna karola dickensa, 2. Duch przyszłych wigilii. 3. Historię wigilijna jako powieść współczesna, rozwiąż test! opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. O co dba najbardziej scrooge? z jakiego tekstu kulturalnego one pochodzą? Zapraszamy! jest to opowieść o człowieku, który poprzez swoje działania i odmowne cechy, staje się nieszczęśliwy i samotny, rozpocznij test sprawdzający twoją znajomość lektury opowieść wigilijna k. Dickensa.

Powtórz wiadomości z lektury i przekonaj się czy wiesz już pełnia o opowieści wigilijnej karola dickensa, marleya 8.

quiz opowieść wigilijna, jest to opowieść o człowieku, który poprzez swoje podejmowania i negatywne cechy, staje się fatalny i samotny. Question 4.

wave

Komentarze

Brak komentarzy.