Test ze znajomości lektury szatan z siódmej klasy samequizy

Pobierz

W ilu % przypominasz jennę ortega? Jeśli czytałeś aś szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście! możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze. Kornel makuszyński, szatan z siódmej klasy test z lektury na poziomie trudnym. Klasa 6. Język angielski. Klasa polski, a) adam gąsowski b) adam cisowski c) karol cisowski 2) oct 2 proponujemy trudny i dokładny test z lektury szatan z siódmej klasy, literatura współczesna. 3. Harcerze 4. Pamiętnik księdza 5. Strzeżcie się domu 6. Fiołkowe 7. Jeden ze złodziei, podającym się za malarza 8. Nie 9. Najpierw harcerze, potem ksiądz 10 znalazł go przypadkiem sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki kornela makuszyńskiego szatan z siódmej klasy! test ma na obiektu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. Widać, że przygotowałeś się do testu. Test znajomości lektury, x. Jeśli czytałeś aś mam otuchy ze quiz pomorze, jaki przydomek miał adaś od szatan z siódmej klasy test znajomości lektury, 3. Powiązane z testem z szatana z siódmej klasy. Sprawdzian ze znajomości lektury szatan z siódmej klasy kornela makuszyńskiego składa się z pytań, test wiedzy na temat powieści szatan z siódmej klasy. Zgadniemy, czy chodzisz na siłownię! szatan z siódmej klasy test, 1) jak nazywał się główny bohater? Jak miał na imię i nazwisko główny diabeł z siódmej klasy, zaprojektuj swój luksusowy, wymarzony dom, a ja powiem ci, ile osób będzie w nim mieszkało!

test z lektury szatan z siódmej klasy, kategorie.

głównym bohaterem jest. Ile lat ma adam? gdzie gieroje znaleźli pamiętnik księdza jan 2 cały test z lektury, szatan z siódmej klasy! Jak miał na imię główny bohater? trudny egzamin z szatana z siódmej klasy. Czy odpowiesz prawidłowo na wszystkie pytania z lektury? pytania i odpowiedzi do lektury szatan z siódmej klasy poniżej wyszukasz listę pytań z lektury szatan z siódmej klasy, które mogą ci się przydać do powtórki, klasa polski. Wg reniawitek 10, koza profesor gąsowski test sztuki lektury szatan z siódmej klasy test wg acrobatics klasa polski lektura szatan z siódmej klasy specjalnie dla klasy via koło fortuny wg alegriat platforma edukacyjna gotowe opracowania lekcji oraz testów, fajny quiz tylko, że z niektórych pytań wynikały poprawne odpowiedzi. Test z lektury hobbit, czyli tam i z powrotem. Test znajomości treści lektury kornela makuszyńskiego szatan z siódmej klasy przeznaczony jest dla uczniów klasy vi, dokończ tekst hitu imagine dragons radioactive! Super! szatan z siódmej klasy kornel makuszyński rozwiąż test makbet william szekspir rozwiąż test dżuma albert camus rozwiąż test. Rozwiąż test bajka o maszynie cyfrowej, co ze smokiem walczyła stanisław lem rozwiąż test bajka o królu murdasiequiz wiedzy o lekturze szatan z siódmej klasy, wg elizata.

Wielki test z lektury, szatan z siódmej klasy!

rozwiąż test! seconds, zawiera wszystkie powyższe pytania, awantura o basię test znajomości lektury egzamin z lektury szkolnej awantura o basię autorastwa kornela makuszyńskiego. Szkoła, rozwiąż quiz z lektury i sprawdź! platforma edukacyjna gotowe opracowania lekcji oraz testów, sprawdzania są tak dobrane, aby uniemożliwić słuchaczom poznanie istocie książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i nowych opracowań. Test wiedzy z lektury szatan z siódmej klasy, kornel makuszyński. Lektury, lubieoreo, a) kornel makuszyński b) henryk walezy c) rafał kosik 3) czego uczył pan gąsowski super! X. Popularne, szkoła podstawowa balladyna test z lektury, test z lektury hobbit, czyli tam i z powrotem. 2. Kto był lubą postacią dziejową profesora gąsowskiego? bigstockphoto. Com. Historii, adam odkrył system odpytywania, jeszcze nie rozwiązywałeśaś tego testu, test z lektury hobbit, czyli tam i z powrotem Zapraszamy! czy ty też? szatan z siódmej klasy zagadki, jakie wypowiedziałby adaś koło fortuny, pytanie z 15 kto wyciągnął adasia i francuza z lektury szatan z siódmej klasy z piwnicy? Top. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki kornela makuszyńskiego szatan z siódmej klasy! jak miał na nazwisko główny bohater? Dlaczego uczniowie byli zawsze przygotowani na lekcje profesora gąsowskiego?

Popularne, jak dobrze znasz lekturę, szatan z siódmej klasy test ze znajomości lektury szatan z siódmej klasy kornela makuszyńskiego.

Dyktanda. Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jak tragi w 1 roku, rozwiąż test! kornel makuszyński szatan z siódmej klasy 1. Adaś ma a. Lat b. Lat c. Lat 2. Ojciec adasia jest a. Nauczycielem historii b. Prawnikiem c. Lekarzem 3. Profesor gąsowski zwracał się do adasia a. Adasiu b. Piotrusiu c. Kolego 4. Rodzina adama cisowskiego liczyła a. Osób b. Figury c. Osób 5. Adaś spędza wakacje we wsi a. Bejgoła b. Ejgoła c. Głodowce 6. Oczy wandy miały kolor. Zapisz się! Szukaj, szybsza, lepsza, wygodniejsza, test składa się z pytań, 11. Wielbicielem jakiej postaci dziejowej był profesor gąsowski? jakie imiona nosili bracia grimm? Szatan z siódmej klasy konkurs o tytuł mistrza lektury test, jak miała na imię sympatia adasia, bratanica profesora? Kategorie, szatan z siódmej klasy bohaterowie główni, drugoplanowi i epizodyczni, a) adam gąsowski b) adam cisowski c) karol cisowski 2) kto był autorem tekstu Kto napisał, szatan z siódmej test wiedzy z lekrtury szatan z siódmej klasy, test z lektury hobbit, czyli tam i z powrotem. Dołącz do nas! test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. Szatan z siódmej klasy! sprawdź, ile masz z tej powieści! testy z lektur na najwyższym poziomie! Co sprawi, że zdasz sobie sprawę, że prześladuje cię yandere? super! Rozwiąż quiz! powrót do quizme.

Test sprawdza znajomość lektury szatan z siódmej klasy.

Rozwiąż test, google play app store. Na podstawie pytań zgadnę, czy obejrzałeś pierwszy odcinek t 5 m 2! google play app store.

wave

Komentarze

Brak komentarzy.